Shenzhen GLGNET Electronics Co., LTD

Co. van de Shenzhenglgnet Elektronika, Ltd

20 jaar Ervarings in de Schakelaar van Magneitc RJ45 en de Kooi van SFP/QSFP-

Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Bedrijfnieuws
Thuis ProductenSFP28 kooi

4 van de de Kooiassemblage van het havens het Ééndelige Metaal SFP28 Materiaal van de het Koperlegering

Certificaat
Van goede kwaliteit Gestapelde RJ45-Schakelaars voor verkoop
Van goede kwaliteit Gestapelde RJ45-Schakelaars voor verkoop
Wij hebben met GLGNET vele jaren samengewerkt, koop hoofdzakelijk Magnetische RJ45 Modulaire Jack van GLGNET. wij houden van hun snelle reactie, sterke R&D-steun, goede kwaliteit en snelle levering, zijn zij één van onze bekwaamste partner!

—— Van ZTE-Partner

Integrity▪Responsibility▪Concentration -- Wij houden van het geloof van GLGENT; Zij betreffen veel over kwaliteit, verlenen sterke R&D-steun en de comfortabele verkoopdienst; Wij zijn zeer gelukkig om met GLGNET samen te werken!

—— Van Huawai-Partner

Ik ben online Chatten Nu

4 van de de Kooiassemblage van het havens het Ééndelige Metaal SFP28 Materiaal van de het Koperlegering

China 4 van de de Kooiassemblage van het havens het Ééndelige Metaal SFP28 Materiaal van de het Koperlegering leverancier
4 van de de Kooiassemblage van het havens het Ééndelige Metaal SFP28 Materiaal van de het Koperlegering leverancier 4 van de de Kooiassemblage van het havens het Ééndelige Metaal SFP28 Materiaal van de het Koperlegering leverancier

Grote Afbeelding :  4 van de de Kooiassemblage van het havens het Ééndelige Metaal SFP28 Materiaal van de het Koperlegering

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: GLGNET
Certificering: ISO 9001, ISO 14001, UL, RoHS, IECQ QC080000,
Modelnummer: 39002-00N011 -8

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: Verhandelbaar
Prijs: Negotiable
Verpakking Details: Dienblad, Buis, Spoel, Karton
Levertijd: het 10 werkdag
Betalingscondities: T/T
Levering vermogen: 20KK havens /month
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
Toepassing: 25G Ethernet Ingebouwde Schakelaar: Nr, maar beschikbaar indien nodig
Havenaantal: Enige Haven of 4 Havens Zet Type op: perspasvorm
Kooimateriaal: Koperlegering Heatsinkmateriaal: (Zwart) aluminium

4 van de de Kooiassemblage van het havens het Ééndelige Metaal SFP28 Materiaal van de het Koperlegering

 

 

1. SFP28 kennisuitbreiding

 

SFP28 de kooi is metaalkooi uit één stuk voor EMI bescherming, die met de vrouwelijke schakelaar van SFP28, dan onderstel de SFP28-kooischakelaar op PCB door Perspasvorm wordt gecombineerd;

De gebruikers moeten enkel de Optische Zendontvanger van SFP28 aan de SFP28-Kooischakelaar aansluiten, dan kunnen wij snel, over lange afstand doen en efficiënte signaaltransmissie;

 

SFP28 de optische zendontvangers worden ontworpen voor gebruik in de datasnelheid van 25/28G Gb/s over multimode of enige modelvezel. Zij zijn volgzaam aan IEEE 802.3by, sff-8472 Omwentelingen 12,2 en sff-8402, en compatibel systeem met sff-8432 en toepasselijke gedeelten van sff-8431 Toer 4,1. De optische zendontvanger is volgzaam per de RoHS-Richtlijn 2011/65/EU.
 

SFP28 is een 25GBASE-interface die van 100 Gigabit Ethernet heeft geëvolueerd, wat typisch met 4 de gegevensstegen van × 25 Gbit/s wordt uitgevoerd. Identiek in mechanische afmetingen aan SFP en SFP+, SFP28 voert één 28 Gbit/s-steeg uit want de hoogste-van-rekschakelaar aan server connectivity.SFP28 ook kan worden gebruikt één enkele 100GbE-haven in een hoogste-van-rekschakelaar in vier 25 individuele de serververbindingen van Gbit/s „uitbreken“. SFP28 functioneert met zowel optisch als koper onderling verbindt.

 

 

2. Who is GLGNET?

 

 

GLGNET is de vervaardiging die ontwikkelen en vele verschillende SFP-Kooien, met of zonder Geïntegreerde Vrouwelijke Schakelaar produceren;

 

 

De kooi van GLGNET SFP28 is Compatibel met kleine vorm-factor familie van optische zendontvangers en kabels. GLGNET verstrekt een rendabele SFP28-kooien voor EMI bescherming, willen de Gebruikers onmiddellijke vezelconnectiviteit bereiken en het netwerk verbinden met verschillende vezelafstanden en types bij snelle datasnelheden, zoals 25G (SFP28) 40G (QSFP+) en 100G (QSFP28), hebben zij de Optische Module van SFP (Zendontvanger), Vezelkabels, Vrouwelijke Schakelaars en SFP-Kooien nodig die voor EMI Bescherming is;

 

 

De Kooien van GLGNET SFP omvatten:

 

 

  • SFP-Kooien,
  • SFP plus Kooien (SFP + Kooien)
  • SFP28 kooi
  • QSFP-kooien
  • QSFP plus Kooien (QSFP + Kooien)
  • QSFP14 kooi
  • QSFP28 kooien, enz.

 

 

Door Protocol SFP-Reeks SFP-Kooien
SFP plus Kooien
SFP28 reeks SFP28 kooien
QSFP-Reeks QSFP plus Kooien
QSFP14 kooi
QSFP28 kooien
Vrouwelijke Schakelaars De Vrouwelijke Schakelaars van SFP
SFP plus Vrouwelijke Schakelaars
QSFP14 vrouwelijke Schakelaars
Door Structuur SFP-Reeks

1 x 2, 1 x 4, 1 x 6;

2 x 1, 2 x 2, 2 x 4, 2 x 5, 2 x 6, 2 x 8

SFP plus Reeks

1 x 2, 1 x 4, 1 x 6;

2 x 1, 2 x 2, 2 x 4, 2 x 6, 2 x 8

SFP28 reeks 1 x 1, 1 x 4
QSFP plus Reeks 1 x 1
QSFP14 reeks 1 x 2
QSFP28 reeks 1 x 1
De Vrouwelijke Schakelaars van SFP 20pin
SFP plus Vrouwelijke Schakelaars 20pin
QSFP14 vrouwelijke Schakelaars 38pin

 

 

Behalve sommige standaardsfp28-kooien, steunt GLGNET aan douane verschillend SFP kooi, ook 1 x n of 2 x n structuur, het verschillende Gat van de hitteemissie, verschillende Onderstelspeld, de verschillende Lengte van de Pers geschikte SPELD, met of zonder lichte pijpen, met of zonder heatsink, etc., en GLGNET steunt ook om Geïntegreerde SFP-Kooischakelaar te maken;

De SFP-Kooi kan met EMI Lusjes, EMI Pakking, Heatsink, en Lichte pijpen zonodig zijn;

 

 

3. Van GLGNET SFP28 de Kooi (39002-00N011) Structuur:

 

 

Productomschrijving

 

de Kooiassemblage van 1 x 4 Havensganged SFP28 voor de Steundouane van 25G Ethernet

SFP plus Kooilengte 53,7 mm
SFP plus Kooibreedte 57,45 mm
SFP plus Kooihoogte 12,0 mm
SFP plus Geschikte de Speldlengte van de Kooipers 2,05 mm
SFP plus Breedte van de Kooi de Enige Haven 14,0 mm
SFP plus Hoogte van de Kooi de Enige Haven 8,95 mm
Verschijning ééndelige Stampled en Gevormde Metaalkooi, met het gat van de hittedissipatie
Lichte Pijpen Zonder, kan zonodig aangepast Ce
Heatsink Ja, verstrek betere hittedissipatie
Monuttype De perspasvorm zet Type op
EMI Pakking Zonder
EMI de Lusjelente Met, bied betere EMI bescherming

 

 

4. Van GLGNET SFP28 de Kooi (39002-00N011) Materialen:

 

 

Vorm Ééndelige Metaalkooi met de Gaten van de Hittedissipatie
Kooi het koperlegering van 0,25 mm dikte
EMI Lusjes Koperlegering
Heatsink Aluminium, met zwarte Oxydebehandeling op Oppervlakte
De Pakking van buikpcb Met een laag bedekte polymide
KLEM Roestvrij staal

 

 

5. Van GLGNET SFP28 de Kooi (39002-00N011) Toepassingen:

 

 

Door Structuur SFP28 vrouwelijke Schakelaar
SFP28 zendontvanger (met Vezelkabel)
Door Functie Servers
Opslag
Schakelaars
Routers
Door Protocol Telecommunicaties
Gegevens/Mededelingen
Voorzien van een netwerk
Fibre Channel en Gigabit Ethernet

 

 

Dit is geen definitieve lijst van toepassingen voor dit product. Het vertegenwoordigt enkele gemeenschappelijker gebruik.

 

 

6. Hoe te om elke SFP-Componenten aan te sluiten?

 

 

SFP-de Kooi is mabe door metaal het uit één stuk van de koperlegering, is aangezien een kooi voor EMI bescherming, de kooi met velen emissiegaten verwarmt, en met Steun betaalt, gewoonlijk de de Pers van de Kooisteun geschikte Steun of het Solderen Poststeun;

De kooi kan ook met heatsink, EMI Lusjes, en lichte pijpen zonodig zijn;

De gebruikers moeten SFP-schakelaar in de SFP-Kooi opzetten, SFP-wordt de Kooi opgezet op PCB, dan verbindt de SFP-schakelaar met Vezelkabel door SFP-Zendontvanger, dan doen wij cand Foto-elektrische Omzetting.

 

 

4 van de de Kooiassemblage van het havens het Ééndelige Metaal SFP28 Materiaal van de het Koperlegering

 

 

7. GLGNET-Voordelen:

 

 

  • 20 jaar ervaringen in Verscheidenheidsschakelaars
  • 1500 Werknemers
  • 58 R&D-Ingenieurs.
  • 22000 vierkante metersfabriek
  • 20kk havens/maandcapaciteit
  • Wij steunen Costom-de Dienst;
  • Onze producten zijn volgzaam met RoHS, BEREIK en UL-certificatie
  • Bedrijf op lange termijn met HUAWEI, ZTE, FOXCONN, XIAOMI, TCL etc.
  • 20KK Prots/Maandcapaciteit
  • ISO9001, internationale het beheersysteemcertificatie van ISO14001, van QC080000, van OHSAS18001, en van IECC
  • De snelle Reactie, Professionele R&D-Ingenieurs, Positief de Dienstteam, verzekert al efficiënt en goed-georganiseerd proces;
  • Wij hebben onze Eigen Hardwarevorm en Plastic Vorm
  • Heeft 3 Machines ls-WEDM
  • Heeft 12 WEDM-Machines en 8 CNC Machines
  • Heeft 20 Malende Machines en 12 Elektrolossingsmachines
  • Heeft 30 Stempelmachines
  • Heeft 55 Plastic Injectiemachines
  • Heeft Automatische Assemblageworkshops

 

 

8. Van de Kooi (39002-00N011) Mechnical van GLGNET de Tekening SFP28

 

 

U kunt de Demensions-Details kennen van het Volgende van Tekening

 

 

4 van de de Kooiassemblage van het havens het Ééndelige Metaal SFP28 Materiaal van de het Koperlegering

Contactgegevens
Shenzhen GLGNET Electronics Co., LTD

Contactpersoon: Johnson Gao

Tel.: +8618219205831

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)