Shenzhen GLGNET Electronics Co., LTD

Co. van de Shenzhenglgnet Elektronika, Ltd

20 jaar Ervarings in de Schakelaar van Magneitc RJ45 en de Kooi van SFP/QSFP-

Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Bedrijfnieuws
Thuis ProductenQSFP-Kooi

De optische van het de Havenkoper van de Zendontvangerqsfp28 Kooi Enige van de de Legerings Materiële Pers Geschikte Steun

Certificaat
Van goede kwaliteit Gestapelde RJ45-Schakelaars voor verkoop
Van goede kwaliteit Gestapelde RJ45-Schakelaars voor verkoop
Wij hebben met GLGNET vele jaren samengewerkt, koop hoofdzakelijk Magnetische RJ45 Modulaire Jack van GLGNET. wij houden van hun snelle reactie, sterke R&D-steun, goede kwaliteit en snelle levering, zijn zij één van onze bekwaamste partner!

—— Van ZTE-Partner

Integrity▪Responsibility▪Concentration -- Wij houden van het geloof van GLGENT; Zij betreffen veel over kwaliteit, verlenen sterke R&D-steun en de comfortabele verkoopdienst; Wij zijn zeer gelukkig om met GLGNET samen te werken!

—— Van Huawai-Partner

Ik ben online Chatten Nu

De optische van het de Havenkoper van de Zendontvangerqsfp28 Kooi Enige van de de Legerings Materiële Pers Geschikte Steun

China De optische van het de Havenkoper van de Zendontvangerqsfp28 Kooi Enige van de de Legerings Materiële Pers Geschikte Steun leverancier
De optische van het de Havenkoper van de Zendontvangerqsfp28 Kooi Enige van de de Legerings Materiële Pers Geschikte Steun leverancier De optische van het de Havenkoper van de Zendontvangerqsfp28 Kooi Enige van de de Legerings Materiële Pers Geschikte Steun leverancier

Grote Afbeelding :  De optische van het de Havenkoper van de Zendontvangerqsfp28 Kooi Enige van de de Legerings Materiële Pers Geschikte Steun

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: GLGNET
Certificering: ISO 9001, ISO 14001, UL, RoHS, IECQ QC080000,
Modelnummer: 48001-00N011

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: Verhandelbaar
Prijs: Negotiable
Verpakking Details: Dienblad, Buis, Spoel, Karton
Levertijd: het 10 werkdag
Betalingscondities: T/T
Levering vermogen: 20KK havens /month
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
Havenaantal: 1 x 1 Enige Haven Kooimateriaal: Koperlegering
QSFP-Kooilengte: 65,8 mm QSFP-Kooibreedte: 19,46 mm
QSFP-Kooihoogte: 13,7 mm Opzettend Type: perspasvorm

Van de de Zendontvangerqsfp28 Kooi van QSFP Optisch van het de Havenkoper Enig de Legeringsmateriaal

 

 

1. QSFP-de Uitbreiding van Kooiknowledeg

 

 

QSFP-de zendontvangers zijn beschikbaar met een verscheidenheid van zender en ontvangerstypes, die gebruikers toestaan om de aangewezen zendontvanger voor elke verbinding te selecteren om het vereiste optische bereik over multi-mode of single-mode vezel te verstrekken. QSFP-de modules zijn algemeen beschikbaar in verscheidene verschillende categorieën:

 

 

4 x 1 Gbit/s QSFP

Het oorspronkelijke QSFP-document specificeerde vier kanalen die Gigabit Ethernet, 4GFC (FiberChannel) vervoeren, of Ddr InfiniBand.

 

 

4 x 10 Gbit/s QSFP+

QSFP+ is een evolutie van QSFP om vier 10 kanalen die van Gbit te steunen/seconde-10 Gigabit Ethernet, 10GFC FiberChannel, of QDR InfiniBand dragen. De 4 kanalen kunnen ook in één enkele 40 Gigabit Ethernet verbinding worden gecombineerd. Het is gewoonlijk voor de toepassing van Datacentrum, 40G Ethernet, Infiniband, en andere communicatie normen.

 

 

4 x 14 Gbit/s QSFP+ (QSFP14)

De QSFP14-norm wordt ontworpen om FDR InfiniBand, sas-3 te dragen. of 16G Fibre Channel

 

 

4 x 28 Gbit/s QSFP+ (QSFP28)

De QSFP28-norm wordt ontworpen om 100 Gigabit Ethernet, EDR InfiniBand te dragen. of 32G Fibre Channel. Dit zendontvangertype wordt ook gebruikt met de kabels van de direct-banddoorbraak om één enkele 100GbE-haven aan vier onafhankelijke 25 gigabit ethernet havens (QSFP28-aan-4x-SFP28) aan te passen. Soms wordt dit zendontvangertype ook bedoeld als „QSFP100“ of „100G QSFP“ voor belang van eenvoud.

 

 

2. Van GLGNET QSFP de Kooi (48001-00N011) Structuur:

 

 

Productnaam QSFP-Kooi van de Kooi de Enige Haven QSFP14 met de Lichte Pijpen van Heatsink en EMI Lusjes
QSFP-Kooilengte 65,8 mm
QSFP-Kooibreedte  19,46 mm
QSFP-Kooihoogte 13,7 mm
QSFP-Geschikte de Speldlengte van de Kooipers 2,05 mm
QSFP-Breedte van de Kooi de Enige Haven 18,75 mm
QSFP-Hoogte van de Kooi de Enige Haven 8,95 mm
Verschijning Stampled en Gevormde Metaalkooi, met het gat van de hittedissipatie
Lichte Pijpen Met, laat gebruiker de verbindingsstatus kennen
Heatsink Met, verzeker betere hittedissipatie
Monuttype De perspasvorm zet Type op
Kooimaterialen Koperlegering
EMI de Vingerlente Met, bied betere EMI bescherming
EMI Pakking Zonder

 

 

3. Van GLGNET QSFP de Kooi (48001-00N011) Materialen

 

 

Verschijning ééndelige Stampled en Gevormde Metaalkooi, met de gaten van de hittedissipatie, extra heatsink, EMI Lusjes en Lichte Pijpen
Kooi het koperlegering van 0,25 mm dikte
EMI Lusjes Koperlegering
Heatsink Aluminium, met zwarte Oxydebehandeling op Oppervlakte
Lichte Pijpen Duidelijke polycarbonaatkleur
KLEM Roestvrij staal
 

 

 

4. Van GLGNET QSFP de Kooi (48001-00N011) Eigenschappen

 

 

  • Legering uit één stuk, de bouw van de Koper

  • Partners met QSFP14-zendontvangers

  • Beschikbaar met enige of multi-haven (paneelonderstel) kooien

  • Geschikte uitrusting met de schakelaar/de Interface en de kooi van QSFP

  • Laag emissieontwerp via fold-back de lentevingers – geen openingen voor straling om over te gaan door

  • De beschadigde niet gaten van de gastheerraad wanneer de kooi wordt verwijderd

  • Beschikbare schakelaars en kooi

  • Pers-pasvorm of door-gatensoldeersellood op kooien

  • Beschikbaar individueel of als uitrusting (SFPK-Reeks)

  • De verbeterde zendontvanger springt schop-uit op

  • 3D voetontwerp voor beter pers-geschikt behoud en contact aan de gaten van de gastheerraad

  • Eenvoudige en snelle installatie/verwijdering

  • De vensters van de hitteoverdracht op alle QSFP-kooioppervlakten

  • Lay-outs van de de gastheerraad van steunenmsa de volgzame en zendontvangerontwerpen

 

 

Dit is geen definitieve lijst van toepassingen voor dit product. Het vertegenwoordigt enkele gemeenschappelijker gebruik.

 

 

5. Van GLGNET QSFP de Kooi (48001-00N011) Toepassingen:

 

 

Door Structuur De Vrouwelijke Schakelaar van QSFP
QSFPTransceiver (met Vezelkabel)
Door Functie Servers
Opslag
Schakelaars
Routers
Door Protocol Telecommunicaties
Gegevens/Mededelingen
Voorzien van een netwerk
Fibre Channel en Gigabit Ethernet


 

6. Toepassingsvoorbeeld

 

 

QSFP14 kooi met QSFP14-Schakelaarpartners wordt gecombineerd met de Optische die Zendontvanger van QSFP voor de Router die van de Hoge snelheidsvezel wordt gebruikt

 

 

De optische van het de Havenkoper van de Zendontvangerqsfp28 Kooi Enige van de de Legerings Materiële Pers Geschikte Steun

 

 

7. GLGNET-de Kooiproducten van Reekssfp

 

 

Door Protocol SFP-Reeks SFP-Kooien
SFP plus Kooien
SFP28 reeks SFP28 kooien
QSFP-Reeks QSFP plus Kooien
QSFP14 kooi
QSFP28 kooien
Vrouwelijke Schakelaars De Vrouwelijke Schakelaars van SFP
SFP plus Vrouwelijke Schakelaars
QSFP14 vrouwelijke Schakelaars
Door Structuur SFP-Reeks

1 x 2, 1 x 4, 1 x 6;

2 x 1, 2 x 2, 2 x 4, 2 x 5, 2 x 6, 2 x 8

SFP plus Reeks

1 x 2, 1 x 4, 1 x 6;

2 x 1, 2 x 2, 2 x 4, 2 x 6, 2 x 8

SFP28 reeks 1 x 1, 1 x 4
QSFP plus Reeks 1 x 1
QSFP14 reeks 1 x 2
QSFP28 reeks 1 x 1
De Vrouwelijke Schakelaars van SFP 20pin
SFP plus Vrouwelijke Schakelaars 20pin
QSFP14 vrouwelijke Schakelaars 38pin
 

 

 

De douanedienst is Beschikbaar,

De SFP-Kooi kan met EMI Lusjes, EMI Pakking, Heatsink, en Lichte pijpen zonodig zijn;

 

 

8. GLGNET-de Aanpassingsdienst

 

 

  • De te maken steun integreerde QSFP-Schakelaar met EMI Kooien, isoleerde SFP-Schakelaar, of isoleerde SFP-Kooien
  • De QSFP-Kooi kan met 1 Structuur van x n Ganged, of 2 x n Gestapelde Structuur zijn
  • QSFP-de Kooi kan met het verschillende Gat van de hittedissipatie zijn
  • QSFP-de Kooi kan met Lichte pijpen of buiten, Ingebouwd of op Kooibovenkant of knoop zijn
  • QSFP-de Kooi kan met Heatsink of buiten, en Heatsink met verschillende Stijl zijn
  • QSFP-de Kooi kan met EMI de Vingerlente of elastomeric Pakking zijn
  • Verschillend zet Type, Perspasvorm of Soldeerselpost op en de Speldlengte kan worden aangepast

 

 

9. GLGNET-Voordelen: 

 

 

  • 20KK Prots/Maandcapaciteit
  • ISO9001, internationale het beheersysteemcertificatie van ISO14001, van QC080000, van OHSAS18001, en van IECC
  • 20 jaar ervaringen in Verscheidenheidsschakelaars
  • 1500 Werknemers
  • 58 R&D-Ingenieurs.
  • 22000 vierkante metersfabriek
  • Bedrijf op lange termijn met HUAWEI, ZTE, FOXCONN, XIAOMI, TCL etc.
  • Wij hebben onze Eigen Hardwarevorm en Plastic Vorm
  • Heeft 3 Machines ls-WEDM
  • Heeft 12 WEDM-Machines en 8 CNC Machines
  • Heeft 20 Malende Machines en 12 Elektrolossingsmachines
  • Heeft 30 Stempelmachines
  • Heeft 55 Plastic Injectiemachines
  • Heeft Automatische Assemblageworkshops
  • De snelle Reactie, Professionele R&D-Ingenieurs, Positief de Dienstteam, verzekert al efficiënt en goed-georganiseerd proces;
  • Wij steunen Costom-de Dienst;
  • Onze producten zijn volgzaam met RoHS, BEREIK en UL-certificatie

 

 

10. Van de Kooi (48001-00N011) Mechnical van GLGNET de Tekening QSFP

 

 

U kunt de Demensions-Details kennen van het Volgende van Tekening

 

 

De optische van het de Havenkoper van de Zendontvangerqsfp28 Kooi Enige van de de Legerings Materiële Pers Geschikte Steun

Contactgegevens
Shenzhen GLGNET Electronics Co., LTD

Contactpersoon: Johnson Gao

Tel.: +8618219205831

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)